Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες

Μια ακόμη σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της…

Αύριο, Πέμπτη 15/6/2023 δεν θα γίνουν μαθήματα .

Την ημέρα αυτή, στις 8.30΄ θα γίνει η επίδοση βαθμολογίας του Γ΄ τριμήνου, οι Τίτλοι Προόδου των μαθητών/τριών των τάξεων Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ και Ε΄ και τα αντίγραφα των Τίτλων Σπουδών των μαθητών/τριών της Στ΄ τάξης .  Οι μαθητές/τριες  θα αποχωρήσουν συνοδεία των γονέων τους.

Επίσης, οι γονείς των μαθητών/τριών που το σχολικό έτος 2023-2024 θα φοιτήσουν στην Δ΄ τάξη, θα παραλάβουν και το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.), που πρέπει να προσκομίσουν στο σχολείο, συμπληρωμένο από τον Παιδίατρο, μέχρι την έναρξη των μαθημάτων της νέας σχολικής χρονιάς στις 11 Σεπτεμβρίου 2023.

Το σχολείο θα παραμείνει κλειστό για το διάστημα των καλοκαιρινών διακοπών, έως και την 31η Αυγούστου 2023. Μέχρι τότε θα σταματήσουν και οι δημοσιεύσεις σε αυτό το ιστολόγιο, εκτός αν κατά το διάστημα αυτό προκύψουν ειδήσεις που θα απαιτούν τη γνωστοποίησή τους.

Ευχόμαστε σε όλους  Καλή Ξεκούραση και Καλό Καλοκαίρι!

Ο Διευθυντής και οι Εκπαιδευτικοί του σχολείου